Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 igra nastavljanja

Ići dole 
+17
MISA
*Jecikaa_Beybee*
*Andjela*
anita-swatkica
TeA
Tanja-R9
Ivanica
Jacqueline Bracamontes
llili
...pink...angel...
jelenacro
martina97
milica borik
Little Devil
***IvA***
AnGel_Perroni
Psychotic Bitch
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:54 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:54 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:55 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:56 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:57 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:57 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju....
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 6:58 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:00 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja...
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:01 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:02 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam...
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:04 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:05 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:06 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:07 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:09 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:09 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:12 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:12 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:13 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:14 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo msm cxemu
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:15 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo msm cxemu jer sam tuzna
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:17 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo msm cxemu jer sam tuzna zato
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:18 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo msm cxemu jer sam tuzna zato sto moj zivot gubi smisao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
*_DG Fan_ *
Moderator
Moderator
*_DG Fan_ *


Broj komentara : 6656
Join date : 27.03.2010
Mjesto : Nezzz ni sama...XDD

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:19 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo msm cxemu jer sam tuzna zato sto moj zivot gubi smisao...tako ja msm...mada to nije tacxno..
Nazad na vrh Ići dole
Little Devil
Administrator
Administrator
Little Devil


Broj komentara : 20019
Join date : 23.08.2009
Age : 26
Mjesto : Sa mojom Dannom zauvijek :)

igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 EmptySub Jul 24, 2010 7:20 am

Ja sam mala pa nemam mnogo para da kupim sve stvari za skolu da bih
isla
u njoj ali sam mng zabavna i volim da zezam ljude pa i ime mi je
otkaceno...
Sva sam luda i opicena ali u sustini veoma...draga osoba i stvarno sam
super
za druzenje...ljudi me vole jer sam dobra i pametna. Volim mng da...
spavam zato da bih mogla kasnije da ostanem napolju i da se družim s prijateljicama. I tako svakog dana provodim se ja...super mi je drustvo ali ipak ima i kretena koji me nerviraju i zato se drzim dalje od njih. U sustini ja sam saswim slatka mala koja voli drugare i druzenje..i Dannu Garciu...xDD Ona je bas lepa i mng joj se diwim ali nikada necu imati priliku da je upoznam i to me jako rastuzxuje ali ipak se ne rastuzim toliko jer ipak nije nesto strasno to sxto je necxu upoznati jer ipak imam druge prijatelje koji me vole i koje ja volim.I tako svakog dana sve i1oo a ja svakog dana sve visxe ludujem a i ponekad mi se desi da se napijem i budem luda ali umereno xD mada ponekad i ne umereno...xDDDStalno gledam serije i omiljena mi je pardon omiljene su mi...Corazon Partido,El rostro de Analia,El fantasma de Elena,Bella calamidades,Pasion de gavinales i to je to.Od filmowa wolim samo Titanic i josx neke,pardon rekla sam nijedan vise.xDD...ne wolim mng horore jer se bojim pa nmg da gledam ali wolim komedije,iako se i njih bojim tj. ne bojim....gresxka u pisanju.... Pardon nije greska...niko se ne boji komedija..ofc..pa ni ja... ali su ipak strasne hororcxine....zato ne wolim da ih gledam... i uplasim se lako ali necxemo sad o tome..i ne zelim da pricam o bilo cemo msm cxemu jer sam tuzna zato sto moj zivot gubi smisao...tako ja msm...mada to nije tacxno..I NECU DA ZIVIM
Nazad na vrh Ići dole
http://www.danna-garcia.com
Sponsored content





igra nastavljanja - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: igra nastavljanja   igra nastavljanja - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
igra nastavljanja
Nazad na vrh 
Strana 14 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Igra NIGDE VEZE :)))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Danna caffe :: Danna caffe :: Igrice-
Skoči na: